הפעל נגישות

אודות

חברת טראקס, בניהולו של זיו ונגל ובליוויו של טל בן חיים, מתמחה בפיתוח משחקי סימולציה לארגונים ומשחוק תהליכים לשיפור ביצועים בארגון. לטראקס מגוון רחב של כלים ופלטפורמות כגון: משחקי שולחן, משחקי עסקים, גיימיפיקציה לשיפור תהליכים בארגון, סדנאות ODT יחודיות ואימון מנהלים והנהלות.

 

הנחת היסוד שלנו היא שבכל ארגון קיימים כללי משחק אשר מתווים את התרבות הארגונית. פיתחנו דרך לזהות את כללי המשחק שבולמים את הארגון ולעצב כללים חדשים. בתהליך הייעוץ אנו משתמשים בכלי המחשה וסימולציות הבוחנות את תמהיל כללי המשחק והמשמעויות ההתנהגותיות שלהם.

 

בטראקס אנו מאמינים שכשאנשים משחקים, החוויה נצרבת בתודעתם באופן מובהק וכך נוצרת למידה והפנמה משמעותית. מתוך אמונה זו אנו פועלים ביצירתיות, תעוזה וחדשנות, יוצרים ומפתחים את המשחק שיקח את הארגון שלכם קדימה.

 

המשחקים והסימולציות שטראקס מפתחת הם מיקרוקוסמוס של הארגון ומשמשים פלטפורמה עבור המשתתפים להעז ולחרוג מכללי המשחק המקובלים בארגון וכך למתוח את גבולות היכולת שלהם ולמצות את הפוטנציאל האישי שלהם. העובדים מקבלים כלים חוויתיים שמלמדים אותם על הארגון ועל עצמם.

 

חברת טראקס עובדת עם מגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים: פיננסים, ביטוח, קמעונאים, מפעלים, תעשייה כבדה, פרמצבטיקה והיי טק.